מדיטציות

»
מדיטציות

מבחר של סרטוני מדיטציה  שאספנו בשבילכם מהמאמנים והמנטורים המובילים בישראל המכוונים אליכם המתאמנים כדי לעזור לכם להגיע בצורה הטובה ביותר ומוכנה ליום שלכם. בין אם זה להתמודד עם בעיה בעבודה, התחלה רגועה של היום שלכם ומדיטציות לשינה רגועה ושלווה הסרטונים האלה יכניסו אתכם למצב הנפשי הנכון בשביל זה! 

דמיון מודרך

מדיטציית דמיון מודרך
מדיטציית דמיון מודרך היא תהליך של הרגעת הנפש ושינוי המיקוד שלה. זה יכול להועיל לאנשים שחווים קושי בריכוז, למשל, אלה שנאבקים עם עומס חזותי (יותר מדי מחשבות בראשם).

מהי מדיטציית דמיון מודרך?

מדיטציית הדמיון המודרך היא צורה של מדיטציית מיינדפולנס המשתמשת בדמיון שלך כדי להביא אותך אל הרגע הנוכחי. זוהי דרך למקד את תשומת הלב שלך בנשימה ובגוף שלך, ולהרפות מכל מחשבה או דאגה שעשויה להסיח את דעתך. סוג זה של מדיטציה יכול להיעשות על ידי כל אחד, ללא קשר לרמת הניסיון שלו עם מדיטציה. זוהי דרך מצוינת ללמוד כיצד למקד את תשומת הלב שלך ולהיות מודעים יותר למחשבות ולרגשות שלך. אם אתה חדש במדיטציה, זה עשוי להיות מועיל למצוא מדיטציה מודרכת אודיו או וידאו באינטרנט. ישנם משאבים רבים בחינם זמינים, ואתה יכול גם למצוא קורסים בתשלום אם אתה רוצה הדרכה נוספת. לאחר שלמדת את הטכניקה הבסיסית, תוכל לתרגל אותה בכל זמן ובכל מקום.

כיצד עלי להתכונן לפגישת מדיטציה מודרכת?

אם אתה חדש במדיטציה מודרכת, הדרך הטובה ביותר להתכונן היא למצוא מקום נוח שבו אתה יכול לשבת או לשכב מבלי להפריע. ברגע שאתה מסודר, עצמו את העיניים וקחו כמה נשימות עמוקות. לאחר מכן, פשוט עקוב אחר ההוראות שנתן האדם המוביל את המדיטציה.

מה קורה במפגש מדיטציית דמיון מודרך?

כאשר אתה נכנס לפגישת מדיטציה מודרכת, תתבקש לשבת או לשכב במצב נוח. יתכן ותקבל שמיכה להתכסות בה אם אתה שוכב. לאחר מכן המתרגל ידריך אותך בתרגיל הרפיה, יעזור לך להתמקד בנשימה שלך ולהרפות כל מתח בגופך. ברגע שאתה רגוע, המתרגל ידריך אותך בתרגיל הדמיה, שיעזור לך לדמיין את עצמך במקום שליו ומרגיע. המתרגל עשוי גם להשתמש בהצהרות או בהצהרות חיוביות כדי לעזור לך להתמקד בכוונה שלך למדיטציה.

איך מסתיים מפגש מדיטציית דמיון מודרך?

מפגש מדיטציה מודרך מסתיים בדרך כלל כשהמדריך מוביל את הקבוצה בתרגיל הרפיה. המדריך עשוי גם להציע פרק זמן קצר לתלמידים לכתוב יומן על החוויה שלהם.

הצהרות חיוביות

הצהרות חיוביות
הצהרות חיוביות הן אחת הדרכים הפשוטות והיעילות ביותר לשנות את דפוסי החשיבה שלך. למרות שהם עשויים להיראות מטופשים או לא אמינים בהתחלה, חשוב לזכור שכל מחשבה חיובית עדיין עדיפה על מחשבה שלילית. הצהרות חיוביות הן פשוט מילים שאתה אומר לעצמך המכילות מסרים חיוביים שנועדו לעזור לשפר את כל השקפת החיים שלך.

מהן הצהרות חיוביות?

הצהרות חיוביות הן אמירות חיוביות שאתה חוזר על עצמך כדי לעודד ולהניע את עצמך. הם יכולים להיות על כל דבר שאתה רוצה לשפר בחייך, כגון הקריירה, מערכות היחסים, הבריאות או הדימוי העצמי שלך. חזרה על הצהרות אלו עוזרת לאמן את המוח שלך להתמקד בחיובי, מה שיכול להוביל לתוצאות טובות יותר בכל תחומי חייך.

אסטרטגיות כיצד להשתמש בהצהרות חיוביות

הצהרות חיוביות הן כלי רב עוצמה שיכול לעזור לך לשנות את החשיבה שלך ולשפר את חייך. בשימוש נכון, הם יכולים לעזור לך להתגבר על חשיבה שלילית, להגביר את הביטחון העצמי שלך ולהשיג את המטרות שלך. ישנן דרכים רבות ושונות להשתמש בהצהרות חיוביות. הנה כמה אסטרטגיות שיכולות לעזור לך להפיק מהן את המרב: 1. רשום אותם. כתיבת ההצהרות החיוביות שלך יכולה לעזור להפוך אותן לעוצמתיות ויעילות יותר. הקפד לכתוב אותם בזמן הווה, כאילו הם כבר קרו. לדוגמה, “אני בטוח ומצליח” או “אני בריא ומאושר”. 2. חזור עליהם לעתים קרובות. ככל שתחזור על ההצהרות החיוביות שלך, כך גדל הסיכוי שתאמין להם. אז הקפידו לומר אותם בקול רם מספר פעמים בכל יום, או אפילו יותר טוב – הקלט את עצמך אומר אותם והפעל את ההקלטה לאורך כל היום. 3. דמיין אותם מתגשמים. כאשר אתה חוזר על ההצהרות החיוביות שלך, הקדישו כמה רגעים לדמיין אותם מתגשמים בחייכם. ראה את עצמך משיג את המטרות שלך, שמח ובריא, או כל דבר אחר שאתה מאשר. הדמיה היא דרך מצוינת לעזור להצהרות שלך להפוך למציאות בחייך.

הצהרות חיוביות לאושר

1. הצהרות אלו יכולות לעזור להעביר את המיקוד שלך ממחשבות שליליות לחיוביות. 2. הצהרות אלו יכולות לעזור להגביר את רמות האושר הכוללות שלך. 3. הצהרות אלו יכולות לעזור לך להיות עמיד יותר מול מצוקה. 4. הצהרות אלו יכולות לעזור להגביר את ההערכה העצמית והביטחון העצמי שלך. 5. הצהרות אלו יכולות לעזור לך לפתח השקפה אופטימית יותר על החיים.

הצהרות חיוביות לבריאות

כשזה מגיע לבריאות שלנו, הצהרות חיוביות יכולות להיות כלי רב עוצמה. על ידי חזרה על הצהרות חיוביות על הבריאות שלנו, אנו יכולים לתכנת את מוחנו להתמקד בדברים שאנו רוצים להשיג. כמה דוגמאות להצהרות חיוביות לבריאות כוללות:
  • אני בריא ומאושר.
  • אני מוקף באנשים שתומכים בבריאות וברווחה שלי.
  • אני עושה בחירות בריאות לגוף ולנפש שלי.
  • אני אסיר תודה על הגוף החזק והבריא שלי.
  • אני ראוי לבריאות טובה.
חזרה על הצהרות אלו על בסיס יומי יכול לעזור לשנות את הלך הרוח שלנו ולהתמקד בהשגת בריאות טובה יותר. אם אתה מחפש לשפר את הבריאות שלך, למה שלא תנסה הצהרות חיוביות?

הצהרות חיוביות לרוגע

אם אי פעם הרגשת לחוץ, חרדה או סתם המומה, אז אתה יודע כמה חשוב למצוא דרכים להרגיע את עצמך. שיטה אחת שיכולה לעזור מאוד היא שימוש בהצהרות חיוביות. הצהרות אלו הן פשוט הצהרות שאתה חוזר על עצמך כדי להגביר את החיוביות והרוגע. הם יכולים להיות על כל דבר שאתה רוצה להתמקד בו, אבל כמה דוגמאות עשויות להיות:
  • אני מסוגל להתמודד עם כל מה שנקרה בדרכי
  • אני מוקף באהבה ותמיכה
  • אני ראוי לאושר ושלווה
המפתח להפיכת ההצהרות החיוביות לאפקטיביות הוא באמת להאמין בהן. זה עשוי לקחת קצת זמן ותרגול כדי להגיע לנקודה שבה אתה באמת מאמין למה שאתה אומר, אבל זה שווה את זה. ברגע שתעשה זאת, תגלה שההצהרות שלך עוזרות להגביר את תחושת הרוגע והרווחה הכללית שלך.

מדיטציה טרנסנדנטלית

מדיטציה לבוקר

מדיטציה לביטחון עצמי

מדיטציה לביטחון עצמי
אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את הביטחון העצמי שלכם היא באמצעות מדיטציה לביטחון עצמי. כאשר אתם עושים מדיטציה, אתם ממקדים את תשומת הלב שלכם ומנקים את דעתכם מהסחות דעת. זה מאפשר לכם להתרכז בנשימה שלכם ולהיות ברגע הנוכחי.

למה צריך ביטחון עצמי

ביטחון עצמי הוא אחד הדברים הכי חשובים שיכולים להיות לנו בחיים. זה המפתח להצלחה בכל תחום, ממערכות היחסים האישיות שלנו ועד הקריירה שלנו. למרבה הצער, ביטחון עצמי הוא משהו שאנשים רבים נאבקים בו. אם אינכם בטוחים בעצמכם, זה יכול לעכב אתכם בחיים ולהקשות על השגת המטרות שלכם. לכן זה כל כך חשוב לעבוד על בניית הביטחון העצמי שלכם. ואחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא באמצעות מדיטציה. מדיטציה לביטחון עצמי יכולה לעזור לכם להשקיט את המוח שלכם, להרפות את הגוף ולהתמקד בחיובי. זהו כלי רב עוצמה להגברת הביטחון העצמי ולשיפור ההשקפה הכללית שלכם על החיים. אם אתם מחפשים דרכים לבנות את הביטחון העצמי שלכם, התחילו בהוספת מדיטציה קבועה לשגרה שלכם. תתפלאו עד כמה זה יכול לעזור!

כיצד מדיטציה יכולה לעזור לשפר את הביטחון העצמי שלכם

כשמדובר בבניית ביטחון עצמי, מדיטציית ביטחון עצמי יכולה להיות כלי מועיל. על ידי הרגעת הנפש והתמקדות ברגע הנוכחי, מדיטציה יכולה לעזור לכם להשתחרר ממחשבות ורגשות שליליים לגבי עצמכם. זה יכול להוביל להשקפה חיובית יותר ולהגברת הביטחון העצמי. בנוסף, מדיטציה לביטחון עצמי יכולה גם לעזור להגביר את תחושת המודעות העצמית שלכם, מה שיכול להגביר עוד יותר את רמות הביטחון שלכם.

סוגים שונים של מדיטציה לביטחון עצמי

מדיטציה היא כלי רב עוצמה שיכול לעזור לכם לפתח ביטחון עצמי והשקפה חיובית על החיים. אמנם ישנם סוגים רבים ושונים של מדיטציה, אך חלקם מתאימים במיוחד לטיפוח ביטחון עצמי. סוג אחד של מדיטציה שיכול להועיל ידוע בשם מדיטציית מיינדפולנס. זה כרוך במיקוד תשומת הלב שלכם ברגע הנוכחי והתבוננות במחשבות וברגשות שלכם ללא שיפוט. זה יכול לעזור לכם להיות מודעים יותר לדפוסי החשיבה שלכם ולאופן שבו הם משפיעים על רמות הביטחון שלכם. סוג נוסף של מדיטציה לביטחון עצמי שיכולה להועיל היא דמיון מודרך. זה כולל לדמיין את עצמכם במצב שבו אתם מרגישים בטוחים ומוצלחים. דמיון מודרך יכול לעזור לכם להיות בטוחים יותר ביכולות שלכם ולהגביר את ההערכה העצמית שלכם. הצהרות חיוביות הן סוג נוסף של מדיטציה שיכולה לעזור לשפר את הביטחון העצמי שלכם. הצהרות הן אמירות חיוביות על עצמכם שאתם חוזרים עליהן על בסיס קבוע. לדוגמה, אתם יכולים לומר “אני ראוי לאהבה ולכבוד” או “אני מסוגל להשיג כל דבר שאני מכוון אליו”. חזרה על הצהרות אלו באופן קבוע יכולה לעזור להגביר את רמות הביטחון הכללי שלכם.

איך להתחיל עם מדיטציה

אם אתם מחפשים לשפר את הביטחון העצמי שלכם, אחד הדברים הטובים ביותר שאתם יכולים לעשות הוא להתחיל לעשות מדיטציה לביטחון עצמי. מדיטציה הוכחה כיעילה להפליא בהפחתת מתח וחרדה, והגברת תחושות הרווחה והחמלה העצמית. יש הרבה דרכים שונות למדיטציה, לכן חשוב למצוא שיטה שמרגישה לכם נוחה. אם אינכם בטוחים מאיפה להתחיל, יש הרבה משאבים זמינים באינטרנט ובספרים. לאחר שמצאתם שיטה שמתאימה לכם, היצמדו אליה ותרגלו באופן קבוע. ככל שתעשו מדיטציה, כך תהפכו בטוחים יותר.

היתרונות של מדיטצייה לשיפור הביטחון העצמי

ישנם יתרונות רבים למדיטציה לשיפור הביטחון העצמי. מדיטציה יכולה לעזור לשקט את הנפש ולאפשר לכם להתמקד ברגע הנוכחי. כאשר אינכם דואג לעתיד או מתעכבים על העבר, אתם יכולים להיות יותר בהרמוניה עם עצמכם ועם הסביבה שלכם. זה יכול לעזור לכם להרגיש בטוחים יותר. בנוסף, מדיטציה יכולה לעזור להגביר חשיבה חיובית ולהפחית מתח וחרדה. יתרונות אלו יכולים להוביל להסתכלות בטוחה יותר על החיים, שיכולה להועיל בהשגת המטרות שלכם.

לסיכום

אם אתם רוצה לשפר את הביטחון העצמי שלכם, אז מדיטציה היא דרך מצוינת לעשות זאת. זה לוקח רק כמה דקות ביום וזה משהו שאתם יכולים לעשות בכל מקום. הדבר החשוב ביותר הוא להיות עקבי עם זה ולהתמיד. אל תוותרו אם אתם לא רואים תוצאות מיד, כי הן יגיעו בסופו של דבר. פשוט תמשיכו לתרגל ולהרחיב את המודעות שלכם, והביטחון העצמי שלכם יתחיל לפרוח.

מדיטציה להרגעה

מדיטציה להתמודדות

מדיטציה לילדים

מדיטציה לפני השינה

מדיטציה לריפוי

מדיטציה סאבלימינלית

מדיטציות שונות

מוסיקה מרגיעה

מיינדפולנס

המוח שלנו הוא כמו מחשב – אנחנו מעבדים המון קבצים מבלי להבין זאת.

לכן, היכולת לצעוד אחורה ולמצוא את תחושת השלווה הפנימית הזו לא רק טובה לבריאות הנפשית שלנו, אלא היא גם מנקה את כל הרעשים הנשכחים מתוך התת-מודע שלנו שמלכלכים את מוחנו.

כולנו יודעים כמה קשה למצוא את הנחישות לפעמים. אבל אבוי, סרטוני המדיטציה החינמיים האלה קיימים כדי לנחם ולהעצים אותך עם העצות המועילות שלהם. רק 30 דקות כל יום של צפייה בווידאו אמורות להספיק כדי לגרום למחשבות שליליות להיעלם.

מחקר גילה לאחרונה את היתרונות העצומים של מדיטציה. היכולת הקוגניטיבית שלהם השתפרה ב-20% לאחר מדיטציה תוך 19 דקות בלבד ביום. זה גם מגביר את מצב הרוח שלנו ומשפר את זמני התגובה לאירועים.

כל המיומנויות הללו חיוניות באימון החיים, אבל זה יכול להיות קשה למצוא זמן בלוח הזמנים הקדחתני של אימוני החיים לעשות מדיטציה, או ללכת לשיעורי יוגה.

קבע שיחת ייעוץ אסטרטגי