דמיון מודרך

»
»
דמיון מודרך

דמיון מודרך

מדיטציית דמיון מודרך

מדיטציית דמיון מודרך היא תהליך של הרגעת הנפש ושינוי המיקוד שלה. זה יכול להועיל לאנשים שחווים קושי בריכוז, למשל, אלה שנאבקים עם עומס חזותי (יותר מדי מחשבות בראשם).

מהי מדיטציית דמיון מודרך?

מדיטציית הדמיון המודרך היא צורה של מדיטציית מיינדפולנס המשתמשת בדמיון שלך כדי להביא אותך אל הרגע הנוכחי. זוהי דרך למקד את תשומת הלב שלך בנשימה ובגוף שלך, ולהרפות מכל מחשבה או דאגה שעשויה להסיח את דעתך.

סוג זה של מדיטציה יכול להיעשות על ידי כל אחד, ללא קשר לרמת הניסיון שלו עם מדיטציה. זוהי דרך מצוינת ללמוד כיצד למקד את תשומת הלב שלך ולהיות מודעים יותר למחשבות ולרגשות שלך.

אם אתה חדש במדיטציה, זה עשוי להיות מועיל למצוא מדיטציה מודרכת אודיו או וידאו באינטרנט. ישנם משאבים רבים בחינם זמינים, ואתה יכול גם למצוא קורסים בתשלום אם אתה רוצה הדרכה נוספת. לאחר שלמדת את הטכניקה הבסיסית, תוכל לתרגל אותה בכל זמן ובכל מקום.

כיצד עלי להתכונן לפגישת מדיטציה מודרכת?

אם אתה חדש במדיטציה מודרכת, הדרך הטובה ביותר להתכונן היא למצוא מקום נוח שבו אתה יכול לשבת או לשכב מבלי להפריע. ברגע שאתה מסודר, עצמו את העיניים וקחו כמה נשימות עמוקות. לאחר מכן, פשוט עקוב אחר ההוראות שנתן האדם המוביל את המדיטציה.

מה קורה במפגש מדיטציית דמיון מודרך?

כאשר אתה נכנס לפגישת מדיטציה מודרכת, תתבקש לשבת או לשכב במצב נוח. יתכן ותקבל שמיכה להתכסות בה אם אתה שוכב. לאחר מכן המתרגל ידריך אותך בתרגיל הרפיה, יעזור לך להתמקד בנשימה שלך ולהרפות כל מתח בגופך. ברגע שאתה רגוע, המתרגל ידריך אותך בתרגיל הדמיה, שיעזור לך לדמיין את עצמך במקום שליו ומרגיע. המתרגל עשוי גם להשתמש בהצהרות או בהצהרות חיוביות כדי לעזור לך להתמקד בכוונה שלך למדיטציה.

איך מסתיים מפגש מדיטציית דמיון מודרך?

מפגש מדיטציה מודרך מסתיים בדרך כלל כשהמדריך מוביל את הקבוצה בתרגיל הרפיה. המדריך עשוי גם להציע פרק זמן קצר לתלמידים לכתוב יומן על החוויה שלהם.

קבע שיחת ייעוץ אסטרטגי