מדיטציות נבחרות של מאמנים ומנטורים מובילים

>
מדיטציות

עמוד זה מכיל מבחר של סרטוני מדיטציה  שאספנו בשבילכם מהמאמנים והמנטורים המובילים בישראל המכוונים אליכם המתאמנים כדי לעזור לכם להגיע בצורה הטובה ביותר ומוכנה ליום שלכם. בין אם זה להתמודד עם בעיה בעבודה, התחלה רגועה של היום שלכם ומדיטציות לשינה רגועה ושלווה הסרטונים האלה יכניסו אתכם למצב הנפשי הנכון בשביל זה! 

העמוד מתעדכן באופן קבוע וכל יום תוכלו למצוא בו מדיטציות חדשות. 

המוח שלנו הוא כמו מחשב – אנחנו מעבדים המון קבצים מבלי להבין זאת.

לכן, היכולת לצעוד אחורה ולמצוא את תחושת השלווה הפנימית הזו לא רק טובה לבריאות הנפשית שלנו, אלא היא גם מנקה את כל הרעשים הנשכחים מתוך התת-מודע שלנו שמלכלכים את מוחנו.

כולנו יודעים כמה קשה למצוא את הנחישות לפעמים. אבל אבוי, סרטוני המדיטציה החינמיים האלה קיימים כדי לנחם ולהעצים אותך עם העצות המועילות שלהם. רק 30 דקות כל יום של צפייה בווידאו אמורות להספיק כדי לגרום למחשבות שליליות להיעלם.

מחקר גילה לאחרונה את היתרונות העצומים של מדיטציה. היכולת הקוגניטיבית שלהם השתפרה ב-20% לאחר מדיטציה תוך 19 דקות בלבד ביום. זה גם מגביר את מצב הרוח שלנו ומשפר את זמני התגובה לאירועים.

כל המיומנויות הללו חיוניות באימון החיים, אבל זה יכול להיות קשה למצוא זמן בלוח הזמנים הקדחתני של אימוני החיים לעשות מדיטציה, או ללכת לשיעורי יוגה.