תמר וולך

תחומי אימון: אימון אישי
אזורי עבודה: אזור צפון

נעים מאוד שמי תמר וולך ואני מנהלת קליניקה בנושא ויסות כעסים ותקשורת בשיטת ה-NLP והדמיון המודרך.

אני רוצה לשתף אתכם, שמה שמניע אותי לקום בבוקר ולהמשיך בדרך החיים המאתגרת שבחרתי לעצמי הוא המשמעות הגדולה בעבודתי. הידיעה שאני הולכת לעזור לאחרים לצאת מהמצב המייאש הזה של כעסים מתפרצים, חוסר אונים וקריסה ולעבור למצב של דיבור פנימי רגוע, שמתבטא בתקשור עצמי כלפי חוץ בצורה שמשרתת אותי.

למה דווקא כעס?

כי ויסות הכעס ע”י שינוי פנימי משפיע גם על כל הסביבה שלנו ועל המעגל הבא בתור, מלמד את הילדים שלנו איך מתמודדים נכון עם בעיות. הופך את העולם לקצת יותר טוב ובתקופת המסכים של ימינו, זהו אחד הנושאים החשובים ביותר לעתיד של כולם, תקשורת וביטוי עצמי.

הסיפור העסקי שלי התחיל בסיפור האישי שלי, חיפשתי כלים לשיפור התקשורת ביני לבין ארבעת ילדי והחצי השני. הרגשתי שמיום ליום אני מתרחקת מהיקרים לי מכל ולא מצליחה לתקשר את מחשבותיי, תחושותיי ורצונותיי. וזאת למרות שבעבודה ניהלתי את העובדים וגם המנהלים ביד רמה, הכל הלך חלק, כעס לא היה אפילו שיקול רלוונטי.

ואז פגשתי ב-NLP ולמדתי לתקשר עצמי עם הסביבה, להבין אותי, את צרכיי, ואיך להשפיע על הדיבור הפנימי שלי כן, למדתי אפילו להתיידד עם הכעס ולחיות איתו בשלום גם בבית. למדתי שזה הרבה יותר מורכב ממה שחשבתי ואם זאת פתיר לחלוטין.

את סיפור ההצלחה האישי שלי הפכתי למקצוע.

למרות שאני בעלת תואר שני בהנדסה התחלתי את לימודי שוב מאפס בתחום הטיפולי, אני דוחפת את עצמי להיות הכי טובה שיש ותמיד נמצאת בתהליך של לימוד ופרקטיקה.

אומרים עלי שאני מאוד מכילה, רואה את הצד השני, מקבלת ונעימה. החזון שלי הוא לעזור לכל מי שרוצה לעשות שינוי ולשפר את איכות חייו להגיע לדיבור רגוע ואפילו ליהנות ממה שהכעיס אותי בעבר.

ועם זאת מה שמאפיין את לקוחותיי זה הפאר הגדול שיש להם בין הצורך הפנימי שלהם לוויסות בכעסים, דיבור רגוע ואסרטיבי לעומת המצוי שקורה בשטח (התלקחות וקריסה).

יש לי את הרצון והיכולת לעזור לך לצמצם את הפער תוך ליווי והטמעת כלים לשינוי ושיפור המציאות ושימורו גם בעתיד.

בתהליך של 8-12 מפגשים אנחנו מציבים מטרה מדויקת ונכונה לי, מבינים מה אני באמת רוצה, מה מונע ממני להגיע לשם, מה אני צריך לחזק, אלו דפוסי התנהגות אימצתי מילדות, על איזה צורך הם עונים ואיך אני משנה אותם ועדין עונה על הצורך כך שייווצר שלום בין הדיבור הפנימי שלי לרצונות והמטרות שלי. בסופו של דבר אני מאמץ אמונות שמקדמות אותי, אני מקבל כלים שנכונים רק לי, להווה וגם מאפשרים לי להתמודד נכון עם כל מצב עתידי.

תמיד תזכרו – מקסימום תצליחו, מינימום תעשו צעד גדול לעבר המטרה

לפגישת אבחון חינמית ובדיקת התאמה הדדית ,

מוזמנים להשאיר פרטים

אזורי עבודה נוספים: בצפון ובכל הארץ דרך זום

" מקסימום תצליחו, מינימום תעשו צעד גדול לעבר המטרה "

פרטי יצירת קשר
שליחת הודעה למאמן:
קבע שיחת ייעוץ אסטרטגי