שחר עידן

שחר עידן

תחומי אימון: אימון אישי
אזורי עבודה: אזור מרכז

כפסיכולוגית המאמנת במגוון שיטות כמו קואוצ’ינג וNLP בנוסף לתארים בפסיכולוגיה, אני חובשת כמה כובעים:

בכובע הזוגי- מלווה את לקוחותיי למצוא את האחד או אחת מתוך כל האנשים בעולם. בתהליך מגדירים את בני הזוג הנכונים והזוגיות הרצויה. פורצים יחד חסמים קיימים בדרך כמו האמונה של “לי זה לא יקרה” או “זה רק בסרטים ” בשיחה המטובלת בהומור והתבוננות פנימית הופכים את החלום למציאות.

התהליך מתאים גם ליעוץ לזוגות החושבים על פרידה, יחד נוכל לצור את הזוגיות הרצויה.

כבת לבית מפורק להורים גרושים, החלטתי שלא חייבים להתחתן אפילו שאוהבים, “חתונה זה לא בשבילי”. לא האמנתי שאצליח למצוא ולהחזיק את הזוגיות שאני רוצה. חיבלתי בעצמי במערכות היחסים שהיו לי. לאחר שהגעתי לתובנות מדוע זה קורה לי ועברתי תהליך אישי, הדברים התחילו להסתדר. קבלתי 3 הצעות נישואים והיום אני נשואה, לשחר הבן זוג המדהים שלי, יש לנו 2 בנות. 3 זוגות שעברו איתי תהליך התחתנו, וחלקם הזמין אותי לחתונתם, ומה איתך?

בכובע השני שלי, של שחרור מכאב נפשי/מנטלי- כמו שחרור מחרדות, מדיכאון, מתקיעות בתחומים שונים בחיים. יש אפשרות לפתור את שורש הבעיה, בתהליך ממוקד היוצר שחרור אמיתי, רואים את החיובי ויוצרים חופש ואושר אמיתי.

בגישה שלי אני מאמנת יחידים וזוגות להבין מה מניע אותם. לעיתים, ללא מילים ומבלי להיכנס לתוכן העבר – הרבה מעבר למילים. באפס שיפוטיות וקבלה אותכם כפי שאתם בדיוק שמאוד תורמת לטיפול.

תחומי עיסוק נוספים: אימון ליצירת זוגיות והגשמה, אימון NLP , בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ומאסטר NLP

" לא מאוחר לחוות ילדות מאושרת "

פרטי יצירת קשר
שליחת הודעה למאמן:
קבע שיחת ייעוץ אסטרטגי